ПРОДУКЦІЯ

МОДУЛЬНІ ДЕРЕВ'ЯНІ БУДИНКИ

Ми виробляємо красиві, доступні та якісні модульні будинки, які змінюють на краще довкілля та людей. Ми не хочемо, щоб ви витрачали роки на будівництво, тому поставляємо готовий до проживання будинок!

ГВИНТОВІ СХОДИ

Гвинтові дерев’яні сходи є компактною і в той же час витонченою конструкцією. В основному гвинтові сходи встановлюють з метою економії простору, але не дивлячись на свою компактну форму, конструктивна особливість таких сходів дозволяє не тільки заощадити простір, але і надати інтер’єру в якому вона встановлена досить привабливий вигляд.

МАРШОВІ СХОДИ​​

Дерев’яні маршові сходи є одним з найбільш затребуваних на ринку видом сходів. Це обумовлено насамперед тим, що такий варіант зручний для переміщення між поверхами як людей, так і різних предметів. Також такий тип сходів використовується в більшості проектів заміських будинків та котеджів.

ДВЕРІ ВХІДНІ​

Дерев’яні вхідні двері, виготовлені з масиву різних порід деревини, не поступаються у плані надійності металевим дверям. Так само якщо порівнювати дерев’яні двері з металевими, можна відзначити кілька істотних переваг. Дерев’яні двері не піддаються корозії, оскільки металеві, вони набагато легші, ніж металеві.

ДВЕРІ МІЖКІМНАТНІ​

До міжкімнатних дверей, що встановлюються всередині приміщень, застосовуються менш суворі вимоги щодо вологостійкості, ніж до вхідних. Експлуатація міжкімнатних дверей найчастіше відбувається в умовах незначних коливань температур за повної відсутності атмосферних опадів. Естетичне оформлення таких дверей має бути досить якісним.

МЕБЛІ

Індивідуальне виготовлення високоякісних виробів із натуральної деревини – непроста робота. Тому корпусні меблі з масиву дерева на замовлення виготовляються тільки людьми з високим рівнем кваліфікації, які відповідально підходять до виконання свого завдання. Завдяки великому досвіду роботи ми можемо виготовити меблі у будь-якому стилі. 

АЛЬТАНКИ​

Альтанка – найпопулярніша та яскраво-виражена споруда на заміській ділянці. Альтанки належать до категорії малих архітектурних форм і є як архітектурним, так і ландшафтним елементом дизайну. Існує безліч різних форм і конструкцій альтанок, але навіть побудована за типовим проектом, на ділянці вона завжди виглядає індивідуально.

ПРЕДМЕТИ ІНТЕР'ЄРУ​​

Наша фірма виготовляє столярні вироби будь-якої складності та конфігурації. Наші дизайнери та архітектори розроблять креслення та ескізи за бажанням замовника. Кожна частина виробу покривається декількома шарами лаку, що істотно підвищує стійкість до зношування та різних впливів зовнішнього середовища, продовжуючи термін служби виробу.

Наша майстерня виконує столярні роботи будь-якого рівня складності

На Ваш вибір ми виготовимо будь-яку столярну продукцію з якісного матеріалу, яка ідеально впишеться саме у ваш інтер’єр, або перетворить присадибну ділянку.

Ми виготовляємо вхідні та внутрішні двері в Ресторани, Готелі, Церкви, Садиби, виготовляємо столи, стільниці та барні стійки для кафе, ресторанів з натурального дерева.

Повне та якісне оздоблення деревом ВІП-залів, більярдних, ресторанів, кафе та готелів.

Також ми можемо виготовити на замовлення ексклюзивні вироби з рідкісних порід дерева.

Для замовлення або консультації
ТЕЛЕФОНУЙТЕ +38 (067) 447-37-26

Догори