abutus_m

ПРО КОМПАНІЮ

Наш столярний цех, заснований у 2002 році – це колектив професіоналів, яких об’єднала любов до своєї справи та бажання втілювати у життя найкращі проекти наших клієнтів.

У столярній майстерні Style Pro, вже 20 років працюють майстри високого класу, які зможуть спроектувати та виготовити найкрасивіші дерев’яні сходи, двері, арки, ексклюзивні меблі, альтанки, радіаторні решітки, предмети інтер’єру з натурального дерева різних порід, за Вашими розмірами на замовлення.

Величезне значення ми приділяємо безпеці своїх виробів, відповідності проекту та матеріалів усім будівельним нормам, і звичайно, якості кріплення деталей та подальшого монтажу.

Ми виготовляємо сходи та двері з дерева, виходячи з особливостей їхньої подальшої експлуатації. Фахівці компанії відбирають найкращі сорти деревини (дуб, ясень, вільха, клен, горіх), що дозволяє нам створювати красиві, надійні та довговічні сходи та двері.

Як ми працюємо:

Спеціаліст нашої компанії виїжджає на об’єкт та проводить заміри та надає консультацію, після чого складається комерційна пропозиція. Після схвалення комерційної пропозиції замовнику надаються технологічні креслення та ескізи. Потім підписується договір та вноситься передоплата у розмірі 70% вартості замовлення.

  • Столярні вироби виготовляються із якісно просушеної деревини вологістю 8%-10%
  • Вироби покриваються двокомпонентним поліуретановим лаком фірми MILESI
  • Після виготовлення столярних виробів проводиться доставка та встановлення виробів за погодженням із замовником

Мета нашої роботи – допомогти Вам створити тепло та затишок у Вашому Будинку!

Догори